Nowa e-księgarnia krakowskiego muzeum

 




Krakowskie Muzeum Narodowe zachęca do korzystania z intuicyjnej i łatwej w obsłudze księgarni internetowej MNK, dostępnej online pod adresem: www.eksiegarnia.mnk.pl. To kolejne ułatwienie dla miłośników muzealnych książek.


Nowa e-księgarnia pozwala szybko, łatwo i bezpiecznie zamówić publikacje związane ze zbiorami naszego Muzeum. Stale wzbogacana oferta dostępna w księgarni internetowej MNK to przede wszystkim wydawnictwa towarzyszące wystawom, przewodniki po oddziałach, katalogi zbiorów, publikacje naukowe i edukacyjne, książki  popularnonaukowe, a także e-booki. 


Działalność wydawniczą Muzeum Narodowe w Krakowie prowadzi od początków swego istnienia. W ostatnich latach nakładem muzeum ukazuje się rocznie około trzydziestu książek poświęconych szeroko rozumianej sztuce polskiej i zagranicznej – od starożytnej po współczesną. Mają one charakter zarówno naukowy jak i popularnonaukowy, są przeznaczone dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci.


Wydawane są piękne albumy, katalogi, leksykony oraz przewodniki do wystaw (monograficznych, zbiorowych i tematycznych), organizowanych lub współorganizowanych przez Muzeum w kraju i za granicą. MNK publikuje także różnorodne książki ukazujące bogate zbiory tej instytucji (często w ramach serii wydawniczych), przewodniki po oddziałach i galeriach Muzeum. Wiele z nich stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów i miłośników sztuki (są dostępne także w języku angielskim).


Na tych, którzy skorzystają z e-księgarni czekają różne atrakcje i zniżki cenowe. Zainteresowani mogą zapisać się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco z nowościami, zapowiedziami i promocjami. Każdy, kto nie zdążył lub nie mógł kupić upominku w stacjonarnych sklepikach muzealnych, ma okazję skorzystać z księgarni internetowej, bo wszystkie akcesoria książkowe i gadżety dostępne w muzealnych oddziałach, są także do kupienia online. I co ważne: zakupy może zrobić każdy i o każdej porze.







Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Brawurowa premiera "Manekinów" w Operze Wrocławskiej

"Staram się zbytnio nie intelektualizować swojego malarstwa" — wywiad z argentyńskim malarzem Alejandrem Mariottim

"Nasze imprezy są flamenco, żyjemy flamenco, śpimy flamenco i jemy flamenco" – wywiad z Tomatito